STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KŮŽE:

Provádíme nejšetrnější a nejúčinnější strojové čištění kůže a to díky revoluční technologii vyrobené v USA.
Princip je založen na výrobě pěny, která rozpustí i tu nejhlubší špínu a díky malým rotačním kartáčkům, dostaneme nečistoty i z pórů kůže! Pěna a špína je následně odsáta a na čistou kůži nanášíme unikátní impregnaci. Kůže je poté odolnější vůči špíně, světlu a teplotám.
Před každým čištěním kůže provádíme malý vzorek čištění. Zjistíme tím, jestli kůže nepouští barvu, jaký je rozdíl v čištění a odhalí se stav kůže. Pokud je vše v pořádku, pokračujeme v čištění. V případě, že by se jednalo o starou zničenou kůži nebo jiné poškození uživatelem, tak strojové čištění nelze provést.
Impregnace se používá proti praskání kůže, zabraňuje vnikání špíny do pórů a hlavně prodlužuje životnost kůže. Impregnace by se měla provádět alespoň dvakrát ročně.

Více zde >>


STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ:

Provádíme strojové čištění čalouněných sedacích souprav, křesel, židlí, taburetů.
Jedná se o nejúčinnější metodu mokrého čištění čalounění pomocí výkonného extraktoru.
Princip čištění spočívá v nastříkání čistící tekutiny pod vysokým tlakem do látky čalounění. Následně dochází k uvolnění špíny, která je opět pod vysokým tlakem odsáta. Doba schnutí je podle síly znečištění 6-12hodin.
Touto technologií lze vyčistit i extrémní znečištění například po dětech či zvířatech. Navíc díky kvalitní chemii a výkonu stroje dokážeme zničit zápachy, odstranit mapy na čalounění, zahubit případné roztoče nebo jiné škůdce.
Před každým čištěním čalounění provádíme malý vzorek čištění. Zjistíme tím, jestli čalounění nepouští barvu, jaký je rozdíl v čištění a odhalí se celkový stav. Pokud je vše v pořádku, pokračujeme v čištění. V případě, že by se jednalo o příliš zničené čalounění nebo jiné poškození uživatelem, tak strojové čištění nelze provést.

Více zde >>


STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ:

Provádíme strojové čištění koberců dvěma způsoby a to pomocí stroje s rotačními kartáči nebo extraktoru. Obě metody jsou maximálně účinné a šetrné k Vašemu koberci.
Vysátý koberec nejprve vykartáčujeme rotačními kartáči, do kterých jde speciální šampón. Ten uvolní nečistoty a je následně i se špínou odsán vysokotlakým vodním vysavačem-extraktorem.
Doba schnutí je podle úrovně znečištění 6-12hodin.
Jedná se o nejúčinnější metodu čištění koberců a díky tomu lze vyčistit i extrémně znečištěné koberce.
Na veškeré naše služby poskytujeme záruku!

Více zde >>


STROJOVÁ RENOVACE KOŽENÝCH A ČALOUNĚNÝCH INTERIÉRŮ AUTOMOBILŮ:

Již nebudete pracně a zdlouhavě ručně čistit svého plechového miláčka! Uděláme to strojově za Vás a ve 100% kvalitě včetně impregnace!
Provádíme nejšetrnější a nejúčinnější strojové čištění kůže a to díky revoluční technologii vyrobené v USA.
Princip je založen na výrobě pěny, která rozpustí i tu nejhlubší špínu a díky malým rotačním kartáčkům, dostaneme nečistoty i z pórů kůže! Pěna a špína je následně odsáta a na čistou kůži nanášíme unikátní impregnaci. Kůže je poté odolnější vůči špíně, světlu, teplotám a otěru.
Ošetřené čalouněné i kožené autosedačky jsou díky impregnaci chráněny i před UV zářením. Neztrácejí svoji barevnost ani pevnost působením slunečních paprsků.

Více zde >>

© Copyright 2012-2013 www.topcisteni.cz, e-mail: info@topcisteni.cz